Koszyk0 szt
Dział sprzedaży +48 32 738 78 00 +48 533 189 050 Godziny otwarcia: Pon-Pt 7:00-16:00

O firmie

30 lat doświadczenia

Komin–Flex sp. z o.o. jest firmą polską produkującą od 1991 roku systemy kominowe ze stali kwasoodpornych i nierdzewnych oraz elementy systemów wentylacyjnych. Nasza siedziba mieści się w województwie śląskim i od początku związani byliśmy z Pszczyną, jednak wyroby dostępne są w całej Polsce. Posiadamy bogaty asortyment systemów podciśnieniowych kominów izolowanych, wkładów kominowych, jak również kominów nadciśnieniowych, wszystkie służą bezpiecznemu odprowadzaniu spalin. Są one przystosowane do wielu rodzajów urządzeń grzewczych, np. kotłów wentylatorowych kondensacyjnych, kotłów spełniających wymagania Ecodesign (w tym kotłów 5 klasy), kotłów na pellet czy kominków gazowych. Zapraszamy do zapoznania się z kolejną grupą wyrobów, które produkujemy tj. z ogrzewaczami tarasowymi VULKAN. Właściwości i zastosowanie ogrzewaczy prezentujemy na stronie www.vulkan.com.pl.

Producent systemów kominowych

Konsumencki lider jakości

Od ponad trzech dekad działamy na polskim rynku jako producent systemów kominowych. Oferowane produkty są bezpieczne, spełniają wymogi prawne i mają certyfikaty CE. Solidne systemy kominowe umożliwiają efektywny odzysk ciepła, a przez to oszczędność wykorzystywanego surowca. Dostępne instalacje spalinowe i kominy mogą być stosowane zarówno w nowym budownictwie, jak i przy remontach i renowacji starych konstrukcji. Sprzedajemy systemy kominowe śląskie, polskie artykuły do ich montażu i wszystkie elementy niezbędne do zbudowania komina i instalacji grzewczej.

Kominy zewnętrzne

Oferujemy kominy zewnętrzne o różnych przekrojach i wysokościach. Wykonane z wysokiej jakości materiałów są wytrzymałe na warunki atmosferyczne i substancje powstające w procesie spalania. Jako ceniony producent kominów dajemy gwarancję na nasze systemy i sprzedajemy tylko bezpieczne, certyfikowane akcesoria.

Komin do kotła

Wspieramy klientów fachowym doradztwem i pomagamy wybrać komin do kotła. Jako producent kominów ze Śląska oferujemy instalacje spalinowe, ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej.

Kominy izolowane

Najczęściej stosowane do instalacji zewnętrznych są kominy izolowane. Użyte do ich produkcji wysokiej jakości materiały gwarantują trwałą konstrukcję, która przetrwa wieloletnią eksploatację.

Szukacie państwo fachowej porady?

Nasi konsultanci służą pomocą w doborze elementów systemu kominowego.

Lokalizacja Kominflex