"Komin-Flex" sp. z o.o. 43-200 Pszczyna ul. Górnośląska 1 Sklep firmowy czynne: pon.-pt.: 8.00-16.00
flaga ue
  • Polski
  • English
  • Deutsch

Historia

Komin–Flex sp. z o.o. jest firmą polską produkującą od 1991 roku nowoczesne systemy kominowe ze stali szlachetnych - kwasoodpornych oraz elementy systemów wentylacyjnych. Byliśmy, jako firma, jednym z pionierów wdrażania tych rozwiązań na rynku polskim. Wieloletnie doświadczenia w zakresie projektowania oraz produkcji systemów kominowych i wentylacyjnych pozwalają nam oferować optymalne pod względem funkcji i kosztów rozwiązania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wielokrotnie w ostatnich latach wprowadzaliśmy nowości w rozwiązaniach systemowych np.: SPS, WSPS, w systemach kaskadowych, systemie SAMBUD. Korzystając z uwag naszych klientów udoskonalamy systematycznie nasze wyroby, aby dostarczać wyrób nowoczesny, atrakcyjny cenowo i bezpieczny w użytkowaniu. Ofertę systemów kominowych kierujemy zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i zakładów instalacyjnych, hurtowni, spółdzielni mieszkaniowych i zakładów przemysłowych. Wiodącą zasadą jest jakość wyrobów oraz całkowita zgodność z prawem krajowym i europejskim. Wszystkie nasze wyroby posiadają wymagane przepisami certyfikaty i dopuszczenia, a wykorzystywane materiały - atesty hutnicze producenta.

Jako jedni z pierwszych uzyskaliśmy certyfikat systemu zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2001. Nasza firma posiada Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji, a wyroby (m.in. kominy ze stali nierdzewnej) uzyskały pozytywną ocenę z badań wykonywanych zgodnie z normami PN-EN 1856-1, PN-EN 1856-2 i od czerwca 2005r. znakowane są znakiem europejskim "CE". Produkty Komin-Flex są pozytywnie zaopiniowane i zalecane przez Korporację Kominiarzy Polskich oraz Kominiarską Fundację Ochrony Przeciwpożarowej i Ochrony Środowiska, a z racji swojej solidności posiadają dobrą renomę na rynku, potwierdzoną licznymi nagrodami i wyróżnieniami branżowymi.

Współpracujemy z szeregiem firm, organizacji i instytucji w celu popularyzowania nowoczesnych, energooszczędnych i proekologicznych systemów grzewczych. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Kominy Polskie.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z naszą firmą, zapewniając o profesjonalnej i kompetentnej współpracy. Z poważaniem

Zarząd i pracownicy Komin-Flex sp. z o.o.

BEZPIECZEŃSTWO-TRWAŁOŚĆ-DOŚWIADCZENIE