"Komin-Flex" sp. z o.o. 43-200 Pszczyna ul. Górnośląska 1 Sklep firmowy czynne: pon.-pt.: 8.00-16.00
flaga ue
  • Polski
  • English
  • Deutsch

Nowe średnice komina SLIM

kominflex

Miło nam poinformować, że ze względu na ogromne zainteresowanie kominem izolowanym typu SLIM, rozszerzyliśmy naszą ofertę o nowe średnice (225, 250, 300).
Kominy izolowane typu SLIM służą do odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych opalanych gazem oraz spalin suchych z kotłów spalających olej opałowy, drewno i pelets. System jest wykonany z cienkościennych elementów ze stali szlachetnej. Dzięki temu wykorzystując niską bezwładność cieplną komina, następuje wyprowadzenie punktu rosy poza jego obręb - a więc komin pracuje w trybie suchym. Cała gama kotłów i urządzeń, poza kondensującymi, przy właściwej regulacji parametrów pracy i użytkowaniu  w warunkach normalnych może być z powodzeniem obsługiwana przez  tego typu komin.

SLIM jest także doskonały do potrzeb wentylacji, a łatwość konfigurowania z prostych, zmodyfikowanych  elementów przebiegu komina, konstrukcja elementów  wyczystnych,  podłączeniowych oraz wsporczych nie sprawia najmniejszych problemów, dając po zmontowaniu trwały i solidny wyrób. Ograniczenia stosowanych  materiałów i wymiarów mają  na celu maksymalne uproszczenie doboru, zamawiania i montażu dając w zamian argument niskiej ceny, przy nie malejącej pewności rozwiązania,  jakości  wykonania i użytych materiałów. 

Więcej informacji dotyczących nowej oferty u Przedstawicieli Handlowych oraz w Sklepie Firmowym.